Příběh České reklamky

Kde začala naše myšlenka? 

 

Téměř každý z nás někdy potřeboval krabičku. Ať už osobně k věnování dárku, uschování něčeho, co nechceme ztratit anebo jako podnikatel do gastronomických center či stánků s jídlem. Krabičky jsou zkrátka součástí našich životů. Již po krátkém hledání na internetu ovšem zjistíme, že jsou obalové materiály dodávány především ze zahraničí, často z jiných kontinentů. Výběr je velmi omezený, dodací doba může být 6-8 týdnů a minimální odběr či cena jsou často nevýhodné. Zkrátka pokud jsme doposud potřebovali krabičky, byli jsme závislí na zahraniční výrobě, dlouhém transportním procesu a nejistotě v kvalitě. My přinášíme na český trh kvalitní krabičky a další obalové materiály dle potřeb a požadavků zákazníka. Uvědomili jsme si problém přeplněných popelnic plastovými obaly v obchodních centrech, neekologických obalů od kosmetických přípravků, z dovozů jídla, z rodinných oslav a rozhodli se udělat změnu. Pro nás i pro životní prostředí. 

 

Co je náš cíl?  

 

Naším cílem je vytvářet krabičky u nás, v Česku. Používat eko materiály a eko barvy. Používat recyklovaný papír, používat již použité materiály, neimportovat sem zbytečně další materiály z jiných zemí. Dělat takové krabičky, které neskončí hned v odpadkovém koši. Krabičky, které budou mít nějaký příběh, hodnotu a které se budou líbit. 

Jsme firma, která dává pracovní pozice lidem s hendikepem, lidem z chráněného trhu práce. Chceme, aby u nás tito lidé našli možnost seberealizace a kvalitního ohodnocení. Při použití správných technologických postupů není výroba fyzicky náročná. Proč bychom měli být závislí na zahraničních dodávkách, když můžeme využít kvalitní české práce a ještě pomoci druhým. Další nedílnou součástí našeho pracovního týmu jsou lidé na chráněném trhu práce od částečného po úplné uznání invalidity. Chceme sjednotit pestrou škálu zaměstnanců s nadšením a zápalem do práce a ukázat, že společně dokážeme velké věci. 

 

Kdo jsme? 

 

Jsme parta mladých lidí, která myslí jinak. Chceme dokázat, že i u nás v Česku můžeme vyrábět kvalitně, dostupně a ekologicky. Chceme dávat nové pracovní příležitosti, technologicky i osobně růst, podporovat další tuzemské firmy s podobnou myšlenkou a expandovat s naším projektem jak daleko to jen půjde. 

 

Proč to děláme? 

 

Protože vidíme vysokou poptávku po krabičkách. Protože víme, že to uděláme lépe, kvalitněji a dostupněji. Protože nechceme podporovat přebytečný import materiálů ze zahraničí. Protože nás už nebaví to zahlcení plastem. Protože myslíme ekologicky. Protože víme, že dnešní doba nepřeje hendikepovaným. Protože jim můžeme nabídnout kvalitní práci. Protože chceme společně tvořit něco mimořádného.

Záznamy nebyly nalezeny...