Lepení, sešívání, skládání a další

Kód: 185
3 hodnocení
242 Kč / ks 200 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Jsme i kompletační firma, která vám usnadní práci s jako je lepení produktů, skládání, sešívání a další kompletační práce.

200,- Kč za každou praocvní hodinu.

Činnost společnosti Česká reklamka je zaměřena především na poskytování služeb, kooperace a dokončovací práce pro jiné podnikatelské subjekty, formou subdodavatelských prací. Tato činnost naplňuje kategorizaci CZ-CPA 17.21.99 – subdodavatelské práce při výrobě vlnitého papíru, lepenky a papírových a lepenkových obalů. Současně s prací na subdodávkách pro větší odběratele se naše společnost zabývá zpracováváním zakázek z oblasti papírenske, kartonážnické výroby v malých sériích, u nichž je zpracování ve velkých automatických linkách neefektivní nebo zcela nemožné, neboť vysoký podíl ruční práce je u nich zcela nezastupitelný.

Výroba naší společnosti spočívá především v provádění kompletací konečného produktu z jednotlivých komponentů, s vysokým podílem ruční práce a současným využitím jednoduchých výrobních zařízeních a technologií při konečném balení a expedici hotových výrobků.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: