Stáže | Trainee programy

Společnost Česká reklamka je nejrychleji rostoucí firmou v poskytování řešení pro balení a distribuci zboží. Naše portfolio zahrnuje ekologicky udržitelné, moderní, gastronomické, přepravní a prodejní obaly z kraftového kartónu, vlnité lepenky, Green barier a dalších inovativních materiálů pro obalové krabičky a systémy s kombinací tisku.

Společnost disponuje moderními technologiemi, díky kterým dokáže zakázky finishovat ve velmi krátkém čase. Mimo tiskařských, řezacích, lepících a dalších výrobních strojů společnost vyzdvihuje grafické, kreativní a konstruktivní oddělení, které připraví vše na vaše přání až k dokonalosti.

Rodinný podnik, který začal s výrobou v roce 2020 a už zaměstnává více než 50 zaměstnanců ve 2 závodech v Česku. 

 

Česká reklamka je specialista na obaly na míru, individuálních konceptů pro produkty z krafkového kartónu a vlnité lepenky s využitím nejmodernějších technologií digitálního tisku i laserového výseku vyvíjí ta nejlepší řešení pro výrobky z různých průmyslových odvětví - od poradenství, přes vývoj, tiskovou grafiku až po výrobu a případnou kompletaci.

 

STÁŽISTA/TRAINEE V ODDĚLENÍ VÝROBY / TECHNIKY (m/ž)

CO NA STÁŽI ZAŽIJEŠ A CO BUDEŠ DĚLAT?

Staneš se součástí týmu oddělení výroby. Budeš se podílet na operativních úkolech v různých projektech a naskytne se Ti skvělá příležitost poznat celý proces samotné realizace produktu. Díky spolupráci s ostatními oddělenými poznáš, jak fungují procesy ve výrobní firmě.

CO BYS MĚL/A UMĚT?

Hledáme aktivního člověka, který zná základní technické pojmy – výkres, předloha, efektivita výrobního zařízení, lead time; umí aktivně používat kancelářské programy; je zvídavý a nebojí se klást otázky; umí využívat time management.

CO ZÍSKÁŠ A NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

Nabízíme Ti možnost nejen pochopit proces výroby a prodeje obalů z vlnité lepenky, ale především přátelské prostředí, nové zkušenosti a podporu při Tvé povinné či dobrovolné praxi. Podpoříme Tě i při zpracování závěrečné práce a samozřejmě tu je i možnost získání práce.

STÁŽISTA/TRAINEE V ODDĚLENÍ OBCHODU A MARKETINGU (m/ž)

CO NA STÁŽI ZAŽIJEŠ A CO BUDEŠ DĚLAT?

Staneš se součástí malého týmu marketingu, budeš se podílet na operativních úkolech v různých projektech. Poznáš nejen běžné marketingové činnosti, ale také přípravu různých marketingových projektů, eventů, konferencí a celý proces ve výrobní firmě.

CO BYS MĚL/A UMĚT?

Hledáme aktivního člověka, který zná základní obchodní pojmy – produkt, požadavky zákazníků, prezentace výrobků, branding, marketing na sociálních sítí; umí aktivně používat kancelářské programy; je zvídavý a nebojí se klást otázky; umí využívat time management a mluví aktivně anglicky nebo německy.

CO ZÍSKÁŠ A NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

Nabízíme Ti možnost nejen pochopit proces výroby a prodeje obalů z vlnité lepenky, ale především přátelské prostředí, nové zkušenosti a podporu při Tvé povinné či dobrovolné praxi. Podpoříme Tě i při zpracování závěrečné práce.